O co chodzi z mobilnym barem na wesele?

Zastanawiasz się jak urozmaicić wesele? Chcesz dodać włoski klimat do wesela w ogrodzie?
A może szukasz nowego sposobu na powitanie gości? Może szampan na weselu Cię po prostu znudził? Jest tylko jedna idealna odpowiedź jest nią wynajęcie Prosseco Vana. Jest to bar mobilny na wesele, który oferuje idealnie schłodzone i podane prosecco.

Czy bar mobilny na wesele to dobry pomysł?

Jeżeli wesele organizujesz w ogrodzie, nawet niewielkim, mobilny bar na wesele to idealny dodatek, który sprawie, że wesele na dłużej zostanie w pamięci. Prosecco Van, to włoski bar, który serwuje pyszne wino prosecco. Dodatkowo można zamówić inne alkohole np. piwo czy Whisky. Dodatkowo wokół baru mobilnego, można stworzyć strefę odpoczynku, rozkładając leżaki, stoliki i parasole. Wówczas odpoczywając i sącząc musujące prosecco można odpłynąć do słonecznych Włoch.

Jakim alkoholem można przywitać gości na weselu?

Na weselach najczęściej, na samym początku podaje się szampana, jest to dość oklepany napój, dla tego też zaserwowanie na początku idealnie schłodzonego prosecco przypadnie do gustu gościom.

Co oferuje taki mobilny bar?

Bar mobilny na wesele oprócz schłodzonych napoi, strefy odpoczynku, może oferować świeże sezonowo owoce czy deskę włoskich przysmaków. Dodatkowo można mobilny bar przy ozdobić, tak aby jeszcze lepiej komponował się z tematyką wesele np. poprzez odpowiednie oświetlenie, kwiaty czy balony z helem.

Nie należy zapomnieć o prezencie dla gości, za ich obecność na weselu, zamawiając małe buteleczki prosecco i wręczając w formie upominku, takie wesele zostanie w ich pamięci na dłużej.